UBYTOVÁNÍ A SLUŽBY 

Lázeňský Hotel Sevilla *** se nachází v lázeňském centru Františkových Lázní, pouhých 100 metrů od hlavní promenády.

Hotel nabízí veškeré lékařské prohlídky a různé lázeňské procedury. K dispozici je malý krytý bazén (4 x 4 m ) s protiproudým systémem a vířivkou (odpoledne zdarma pro hotelové hosty). Použití sauny je zpoplatněno.  Stravování se podává v hotelové restauraci. Lázeňský hotel nabízí bezplatné wi-fi v celém hotelu, nepřetržitě otevřenou recepci, výtah, restauraci a letní terasu ve dvoře. 

Placené parkování je možné na vlakovém nádraží asi 10 minut chůze od hotelu.

Domácí zvířata nejsou v hotelu povolena !

Lázeňský Hotel Sevilla*** je nekuřácký hotel !

CHECK IN = od 14:00h.                         CHECK OUT = do 10:00h.

Pokoje a vybavení:
Lázeňský hotel má jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje. Některé pokoje mají balkon nebo terasu.
Kategorie pokojů STANDARD a KOMFORT.
Pokoje KOMFORT jsou prostornější, mají lednici a některé mají střešní okno. Všechny pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchou, WC, vysoušečem vlasů, trezorem, satelitní TV a telefonem. Hosté mají možnost si zapůjčit během svého pobytu župan a pantofle za poplatek.


Stravování:
Polopenze nebo plná penze.
Snídaně formou bufetu, oběd a večeře s možností výběru.

Diabetická a vegetariánská strava jsou k dispozici na vyžádání a někdy za poplatek. U bezlepkových potravin je nutná předchozí rezervace.


Léčení:

Lázeňský hotel Sevilla *** je zaměřen na:

* Respirační onemocnění * Urologická onemocnění * Nemoci pohybového ústrojí * Poruchy trávicího systému * Nemoci srdce a cév  * Metabolické nemoci * Neurologické onemocnění * Stres a únava * Chronická onemocnění 

Za poplatek: stomatologie, zubní protézy, zubní implantologie.

Lékařské prohlídky a všechny lázeňské procedury jsou prováděny v hotelu.          Lékař je v hotelu nejméně 3krát týdně. K dispozici je zdravotní sestra. 

Důležité: Počet a složení procedur závisí na aktuálním zdravotním stavu hosta a na předpisu lékaře. Všechny procedury probíhají pouze ve všední dny. V neděli, ve svátky a v den příjezdu a odjezdu se neprovádí žádná procedura. U léčebných pobytů kratších než 7, 14 nebo 21 nocí (každý celý týden) se snižuje počet procedur.

V hotelu je možné si zakoupit konzultaci s lékařem i individuální procedury        (v závislosti na předpisu lékaře). Závěrečná lékařská prohlídka není zahrnuta      v ceně léčebného pobytu. Na žádost hosta je však možné provést vyšetření a může být lékařská zpráva vydána.